Kotarit - Harrasteen kaunein - Vuodesta 2005


Kotarit

Tilastot

Kauden 2017 pistepörssi.

Kauden 2017–2018 tilastot
Pelaaja Ottelut Maalit Syötöt Keltaiset Punaiset Vihreät Saksarit Pisteet
Jallu1355000010
Allu755000010
Korppu55310009
Simo64500009
Ile136200008
Tiuhti145200007
Peso24300007
Köpi84300007
Rikardinho43400007
Tomo44100005
Kipi102300005
Kesa103100004
Ville41300004
Tomppa141200003
Aldin21100002
Panu61000001
Jarski41000001
Teppo60100001
Sakke20000000

Päivitetty 24.3.2018 klo 11.40

Jos vanhat kaudet kiinnostavat, valitse vuosi alta. Kauteen 2010–2011 asti pisteet löytyvät pistearkistosta. Kaikkien aikojen pisteet löydät All-time-pistepörssistä.



© Kotarit MMV-MMXVII