Kotarit - Harrasteen kaunein - Vuodesta 2005


Kotarit Juniors

Tilastot

Kuluvan kauden pistepörssi.

Kauden 2017–2018 tilastot
Pelaaja Ottelut Maalit Syötöt Keltaiset Punaiset Vihreät Saksarit Pisteet
Andy14179000026
Tiuhti1495000014
Ile1474000011
Köpi846000010
Sakke1237000010
Ruoska106300009
Pete144400008
Kipi121700008
Teppo82400006
Topias22300005
Samuli104000004
Simo23100004
Juppi22100003
Ville81100002
Teme140200002
Tomppa21000001

Päivitetty 24.3.2018 klo 11.45

Jos vanhat kaudet kiinnostavat, valitse vuosi alta. Kauteen 2010–2011 asti pisteet löytyvät pistearkistosta. Kaikkien aikojen pisteet löydät All-time-pistepörssistä.



© Kotarit MMV-MMXVII