Kotarit - Harrasteen kaunein - Vuodesta 2005

Kotarit Juniors

Vanhat pistepörssit

Kaikkien aikaisempien kausien pistepörssit vanhimmasta uusimpaan. Tiedoissa saattaa olla virheitä, mutta valittamallahan ennenkin on selvitty.

Kotareitten kaikki pisteet All-time-pistepörssissä.

Kausi 2010-2011
PelaajaOttelutMaalitSyötötKeltaisetPunaisetVihreätSaksaritPisteet
Rippe141311000024
Teme12154000019
Tomo6125000017
Kipi1267100014
Ruoska1284000012
Simo83500008
Allu46100007
Jallu83400007
Sasha62410007
Ile104200006
Joonas141500006
Pete62400006
Ertsi33200005
Masse121300004
Ville110300003
Tomppa51100002
Tyntty11100002
Juppi41000001
Nutsu00000000




© Kotarit MMV-MMXVII